Psychoterapeuci w Pracowni Horyzonty

Anna Dawidziuk-Łęczycka
Psycholog Anna Dawidziuk-Łęczycka
 
790-200-724

 

Jest psychologiem i certyfikowanym psychoterapeutą ISTDP (Intensywnej Krótkoterminowej Psychoterapii Dynamicznej). Ukończyła Studium Psychoterapii przy Laboratorium Psychoedukacji, gdzie odbyła staż zawodowy, a następnie była współpracownikiem. Absolwentka 5-letniego całościowego szkolenia z zakresu ISTDP oraz 3-letniego kursu nauczycielskiego tą metodą. Pracuje pod stałą superwizją psychoterapeutów tego nurtu - Josette ten Have de Labije (Berlin) i Jona Fredericksona (Waszyngton), oraz superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego - Zofii Milskiej-Wrzosińskiej i Jerzego Dmuchowskiego. Prywatną praktykę łączy od 9 lat z pracą kliniczną w Mazowieckim Specjalistycznym Centrum Zdrowia w Pruszkowie w Oddziale Dziennym Leczenia Nerwic i Zaburzeń Osobowości, gdzie prowadzi psychoterapię indywidualną w nurcie ISTDP, i grupową. Jest w trakcie szkolenia do uzyskania tytułu specjalisty w dziedzinie psychologii klinicznej. Członkini Sekcji ISTDP przy Polskim Stowarzyszeniu Integracji Psychoterapii. Posiada certyfikat ECP (European Certificate of Psychotherapy).

dr Martyna Goryniak
Dr Martyna Goryniak
 
512-549-000

 

Jest psychologiem, certyfikowanym psychoterapeutą i trenerem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Ukończyła podstawowe szkolenie z zakresu psychoterapii psychodynamicznej w Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie, a także całościowe szkolenie z zakresu ISTDP (Intesywnej Krótkoterminowej Psychoterapii Dynamicznej) u Josette ten Have-de Labije i Jona Fredericksona. Pracę swoją poddaje superwizji u superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego – Zofii Milskiej-Wrzosińskiej i Jerzego Dmuchowskiego, a także u Josette ten Have-de Labije. Prowadzi własną praktykę psychoterapeutyczną od 14 lat. Pracuje z osobami dorosłymi prowadząc psychoterapię indywidualną i grupową.

Anna Judycka (współpracownik)

Psycholog Anna Judycka

 
508-348-845

 

Jest pedagogiem specjalnym (mgr resocjalizacji) i certyfikowanym psychoterapeutą ISTDP (Intensywna Krótkoterminowa Psychoterapia Dynamiczna). Ukończyła podstawowe szkolenie z zakresu krótkoterminowej psychoterapii integratywnej w Polskim Instytucie Psychoterapii Integratywnej w Krakowie oraz całościowe szkolenie z zakresu ISTDP w Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie. Pracuje pod superwizją psychoterapeutów nurtu ISTDP, między innymi Beaty Załogi w Laboratorium Psychoedukacji. Od 2008 r prowadzi prywatną praktykę psychoterapeutyczną. Członkini Sekcji ISTDP przy Polskim Stowarzyszeniu Integracji Psychoterapii.

Aleksandra Żmudzińska (współpracownik)
Psycholog Aleksandra Żmudzińska
 
606-223-324

 

Jest psychologiem (Uniwersytet Warszawski), ze specjalnością psychologii klinicznej dziecka oraz psychoterapii. Obecnie kończy szkolenie podyplomowe z zakresu psychoterapii indywidualnej oraz terapii grupowej w Laboratorium Psychoedukacji.
Doświadczenie kliniczne zdobywała na oddziałach ogólnopsychiatrycznych oraz terapeutycznych szpitala Tworkowskiego (MSCZ), oraz Nowowiejskiego, w fundacji Nagle Sami, pracując z osobami w żałobie, w Akademickim Ośrodku Psychoterapii oraz w Niepublicznej Poradni Pedagogicznej. Pracuje w Mazowieckim Specjalistycznym Centrum Zdrowia w Oddziale Dziennym Leczenia Zaburzeń Nerwicowych, gdzie prowadzi psychoterapię grupową i indywidualną.
Pracuje w podejściu psychodynamicznym, pod stałą superwizją certyfikowanych psychoterapeutów.

Izabela Hałasowska (współpracownik)
Psycholog Izabela Hałasowska
 
506-581-475

Jest psychologiem (Uniwersytet Warszawski), coachem (Studium Multi-Level Coaching) i trenerem (SzkołaTreningu i Warsztatu Psychologicznego INTRA, szkoła trenerska). Studiowała również język francuski (Université de Strasbourg). Aktualnie studiuje w 4-letnim Studium Psychoterapii Laboratorium Psychoedukacji (psychoterapia indywidualna, par i grupowa). Pracuje jako trener, coach i psychoterapeuta, głównie z osobami dorosłymi i z grupami.
Doświadczenie zawodowe zdobywała w oddziale dziennym i całodobowym Szpitala Nowowiejskiego, w Klinice Psychiatrii, Stresu Bojowego i Psychotraumatologii WIM oraz w Pracownii Dialogu, gdzie prowadziła psychoterapię grupową.
Pracuje z pacjentami w Centrum Zdrowia i Psychoterapii, prowadząc psychoterapię indywidualną, oraz współpracuje z Poradnią Zdrowia Psychicznego Psyche, gdzie prowadzi psychoterapię indywidualną i grupową. Swoją pracę poddaje stałej superwizji u superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego - Zofii Milskiej-Wrzosińskiej i Jerzego Dmuchowskiego.

 

Oksana Świerczyńska (współpracownik)
Oksana Świerczyńska - psycholog
 
500-236-145

 
Jest psychologiem (Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej) oraz psychoterapeutą pracującym w nurcie psychodynamicznym. Ukończyła Studium Psychoterapii oraz Studium Psychoterapii Par i Rodzin przy Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie. Obecnie w trakcie kursu Core Training ISTDP (Intensywnej Krótkoterminowej Psychoterapii Dynamicznej) pod kierunkiem Jona Fredericksona. Doświadczenie kliniczne zdobywała w Poradni Zdrowia Psychicznego przy Szpitalu Zachodnim oraz podczas staży, m.in. w Mazowieckim Specjalistycznym Centrum Zdrowia w Pruszkowie w psychiatrycznych oddziałach dziennym i stacjonarnym oraz w Oddziale Leczenia Zaburzeń Nerwicowych w Komorowie. Pracuje pod superwizją psychoterapeutów ISTDP. Posiada także wykształcenie ekonomiczne, doświadczenie w zarządzaniu i jako trener biznesu. Prowadzi terapię indywidualną z osobami dorosłymi.

 

Justyna Byczkowska
Justyna Byczkowska - psycholog
 
502-505-367

 

Jest psychologiem i psychoterapeutką pracującą w nurcie psychodynamicznym. Ukończyła Studium Psychoterapii, Szkołę Psychoterapii Grupowej oraz Szkołę Psychoterapii Par w Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie. Odbyła pierwszy etap szkolenia psychoterapii opartej na mentalizacji (Mentalization Based Treatment) w Centrum Anny Freud w Londynie. Jest rekomendowanym Trenerem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Doświadczenie kliniczne zdobyła podczas pracy w Klinice Psychiatrii Dorosłych Szpitala Klinicznego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu oraz w Wielkopolskim Centrum Zdrowia Psychicznego Katharsis. Swoją pracę poddaje superwizji u superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego – Zofii Milskiej-Wrzosińskiej, Marty Głowackiej i Jerzego Dmuchowskiego.

Pracuje z osobami dorosłymi prowadząc psychoterapię indywidualną, par i grupową.

Pracuje również w języku angielskim.

HORYZONTY
ul. Saska 95, lokal 1 (parter)
03-914 Warszawa
email: horyzonty@istdp-terapia.pl